• Adjectıves

  Bu kaynak geçmiş yıllarda akademik yabancı dil sınavlarında çoğunlukla sorulmuş ve ingilizcede en yaygın kullanılan adjective(sıfat)lerden oluşmaktadır.Bu kelime listemiz YKS DİL, YDS,TOEFL, IELTS, PROFICIENCY gibi akademik yabancı dil sınavlarına hazırlanan yada ingilizcesini geliştirmek isteyen herkes için faydalı olabilecek bir kaynaktır.

  İndir

 • $0.00

  Adverbs

  Adverbs

  Bu kaynak geçmiş yıllarda YKS DİL, YDS sınavlarında sorulmuş olan ve ingilizcede en yaygın kullanılan 200 adet Adverb(zarf) lerden oluşmaktadır.Bu kelime listemiz TOEFL, IELTS, PROFICIENCY gibi akademik yabancı dil sınavlarına hazırlanan ya da ingilizcesini geliştirmek isteyen herkes için faydalı olabilecek bir kaynaktır.


  İndir

 • IDIOMS

  İngilizce deyimler günlük konuşmada önemli bir yer tutmaktadır. Hem yazı hem de konuşma dilinin önemli bir parçasıdır ingilizce deyimler. İngilizcede en yaygın kullanılan deyimleri ve konuşma kalıplarını öğrenip bunları konuşmada kullanmak İngilizcenizin kulağa doğal gelmesine katkı sağlayacaktır.


  İndir

 • IELTS Vocabulary List

  Bu kelime listemiz Genel IELTS ya da Akademik IELTS sınavlarında en yaygın kullanılan IELTS kelimelerini içermektedir. Bu liste Aynı zamanda IELTS sınavı için iyi bir kelime alt yapısı oluşturmanıza ve kelime eksikliklerinizi görüp tamamlamanıza yardımcı olacaktır.


  İndir

 • Phrasal Verbs

  Bu kaynak geçmiş yıllarda YKS DİL ( LYS-5 ) & YDS sınavlarında sorulmuş olan ve İngilizcede en yaygın kullanılan phrasalverblerden oluşmaktadır.Her phrasalverb için aklınızda kalabilmesi için basit düzeyde İngilizce örnek cümleler yerleştirilmiştir. Bu kelime listemiz TOEFL, IELTS, PROFICIENCY gibi Akademik Yabancı Dil Sınavlarına hazırlanan yada İngilizcesini geliştirmek isteyen herkes için faydalı olabilecek bir kaynaktır.


  İndir

 • Preposıtıonal Phrases

  Bu kaynak akademik yabancı dil sınavlarında karşımıza çoğunlukla çıkmış ve işinize yarayacak Prepositional Phraselerden oluşmaktadır.Bu kelime listemiz YKS DİL, YDS, TOEFL, IELTS, PROFICIENCY gibi akademik yabancı dil sınavlarına hazırlanan yada ingilizcesini geliştirmek isteyen herkes için faydalı olabilecek bir kaynaktır.


  İndir

 • Verbs

  Bu kaynak akademik yabancı dil sınavlarında karşımıza çoğunlukla çıkmış ve işinize yarayacak bilgilerden oluşmaktadır.Bu kelime listemiz YKS DİL, YDS, TOEFL, IELTS, PROFICIENCY gibi akademik yabancı dil sınavlarına hazırlanan yada ingilizcesini geliştirmek isteyen herkes için faydalı olabilecek bir kaynaktır.


  İndir

Alanında fark yaratmış İngilizce Öğretmenleri yazar kadrosuyla yılların bizlere katmış olduğu tüm bilgi ve birikimlerimizi sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 • İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Giyimsanatkarlar Ticaret Merkezi 3C Blok K.2 No. 223 Başakşehir / İstanbul
 • 0212 660 4343
 • info@elp.com.tr

E-BÜLTEN KAYIT

En son yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olmak için E-Bülten kaydı yaptırmayı unutmayın.