Tüm dünyada geçerliliği olan birçok kurum ve kuruluş tarafından kabul gören,sınava giren kişilerin 4 ana dil becerisini ( Reading, Writing, Speakin, Listening) ölçen standartlaşmış bir sınavdır.
Yurtdışında Yüksek Lisans ve Doktora yapmak isteyen,Yurtdışında eğitim almak isteyen herkes girebilir.TOEFL sınavı tüm dünya özel sektörde kabul gören bir sınavdır.
Sonuçları hemen hemen tüm dünyada Üniversiteler ve Özel kurum ve kuruluşlar tarafından kabul görür.
www.ets.org sitesi üzerinden başvuru yapabilir, sınav sistemi ve sınav merkezleri ile ilgili tüm bilgileri bu site üzerinden edinebilirsiniz.
Sınava istediğiniz kadar girebilirsiniz.Sınav tarihleri ve sınav merkezleri için www.ets.org sitesi üzerinden bilgi edinebilirsiniz.
TOEFL Sınavında hedeflediğiniz puanı almak için 4 dil becerinizi iyi bir dereceye getirmeniz gerekir.İngilizce alt yapınız yoksa ilk yapmanız gereken şey ingilizce seviyenizi en az Intermediate seviyesine getirmeniz daha sonra profesyonel bir destek almanız şart.

Alanında fark yaratmış İngilizce Öğretmenleri yazar kadrosuyla yılların bizlere katmış olduğu tüm bilgi ve birikimlerimizi sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

  • İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Giyimsanatkarlar Ticaret Merkezi 3C Blok K.2 No. 223 Başakşehir / İstanbul
  • 0212 660 4343
  • info@elp.com.tr

E-BÜLTEN KAYIT

En son yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olmak için E-Bülten kaydı yaptırmayı unutmayın.